Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Rozporządzenie) w związku z realizacją usługi złożenia zamówienia telefonicznego.

Oświadczam że w chwili składania zamówienia mam ukończone 16 lat.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zamówienia. Zostałem /am poinformowany /a o prawie do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Administratorem danych osobowych jest firma Gaszka Mariola, 44-280 Rydułtowy, ul. Ofiar Terroru 44 NIP: 647-051-89-73Kebab w kubku z frytkami

index1_r1_c1
index1_r2_c1
index1_r3_c4
index1_r2_c7
index1_r3_c8
index1_r2_c7

UWAGA NOWOŚĆ!!!

DARMOWE OPAKOWANIA PRZY ODBIORZE OSOBISTYM "NA WYNOS" - MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ!!!

DOWÓZ W PIZZERII CHATA RYDUŁTOWY DOSTĘPNY JEST OD PIĄTKU DO NIEDZIELI, A TAKŻE W DNI ŚWIĄTECZNE I POPRZEDZAJĄCE
(np. dzień przed Bożym Ciałem)
 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty gier, dzięki której Kręgle, Bilard, Piłkarzyki lub Dart są tańsze niż kiedykolwiek. Nasz Lokal w Radlinie dysponuje nowoczesną, w pełni automatyczną kręgielnią z dwoma torami, oraz doskonałym stołem do Piłkarzyków. Lokal w Rydułtowach dysponuje eleganckim stołem do Bilardu, stołem do Piłkarzyków i automatem do Darta. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem:

 

 

KRĘGLE

Poniedziałek - Piątek

1 godz.

9zł

Sobota - Niedziela

1 godz.

19zł

 

 

Bilard

1 godz.

4zł

½ godz.

3zł

 

 

Piłkarzyki

1 żeton

1zł

 

 

Dart

1 żeton

50gr.

 

Dodatkowo każdy kto zakupi oferowane przez nas jedzenie za kwotę min. 29zł, może za DARMO po okazaniu paragonu przez 1 godz. grać w dowolnie wybraną przez siebie grę. Zapraszamy!